BOHEMIA WILD Vegetable Powder 500g

HPF-41649
Neohodnoceno

VEGETABLE BOWEL BUILDER vylaďte si krmnou dávku jak po chuťové tak nutriční stránce. Sušenou zeleninu doporučujeme přidávat psům při průjmech, či jiných zažívacích potížích

Představujeme BOHEMIA WILD Powder, revoluční "Bowel Builder" pro dokonalou úpravu krmné dávky vašeho domácího mazlíčka. Tento inovativní produkt je ztělesněním moderního trendu v pet výživě, který klade důraz na klíčový význam střevního zdraví. Střevo není jen centrem trávícího systému, ale hraje zásadní roli i v celkové pohodě a imunitě vašeho čtyřnohého přítele.

BOHEMIA WILD Powder je navržen tak, aby harmonicky doplnil a vylepšil stravu vašeho psa či kočky, posílil její chuťové kvality a zároveň přinesl výrazné nutriční benefity. Tento prášek jednoduše vmíchejte do běžného krmiva a sledujte, jak se miska vašeho miláčka stane neodolatelným gurmánským zážitkem.

S BOHEMIA WILD Powder získává váš chlupáč:

 • Podporu střevního zdraví: Pomáhá udržovat zdravou střevní flóru a podporuje efektivní trávení.
 • Nutriční vyváženost: Díky vysoce kvalitním ingrediencím přispívá prášek k optimálnímu příjmu vitamínů a minerálů.
 • Chuťovou atraktivitu: Zlepšuje chuť krmiva, čímž podporuje pravidelný příjem potravy i u těch nejvybíravějších jedinců.
 • Celkovou pohodu: Příznivě ovlivňuje imunitní systém a přispívá ke zdravému vzhledu srsti a pokožky.

Nezapomínejte, že zdravé střevo znamená zdravého a šťastného psa. S BOHEMIA WILD Powder poskytnete svému miláčkovi nejen to nejlepší z hlediska výživy, ale také zvýšíte jeho životní energii a vitalitu. Vylepšete jejich stravu a dopřejte jim dlouhý a zdravý život plný radosti.

 • (>5 ks) Externí sklad
  Můžeme doručit do: 26/7/2024
275 Kč
Kategorie: Doplňky stravy pro psy
Stáří psa: štěně, dospělý pes, senior
Gramáž: 500 g
Velikost psa: malá plemena, střední plemena, velká a obří plemena
Zaměření: zažívací problémy
Dárek zdarma
Dárek pro Vás
ke každé objednávce
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
při objednání nad 1599,-
Doručení do 3 dnů
Doručení do 3 dnů
u zboží, které je SKLADEM
Široký výběr výdejních míst
Široký výběr výdejních míst
Zásilkovna, PPL, WE|DO či Balíkovna
 

VEGETABLE BOWEL BUILDER vylaďte si krmnou dávku jak po chuťové tak nutriční stránce. Sušenou zeleninu doporučujeme přidávat psům při průjmech, či jiných zažívacích potížích

Dávkování

 • plemena do 15kg v dospělosti: 1 čajová lžička do krmiva.
 • plemena nad 15kg v dospělosti: 1 polívková lžíce do krmiva.

"Bowel Builder" zapadá do moderního trendu v pet výživě, který zdůrazňuje význam střevního zdraví nejen pro trávení, ale také pro celkovou pohodu. Jak to souvisí s aktuálními trendy:

Zaměření na střevní zdraví:
Poslední roky přinesly rostoucí pochopení střev jako "druhého mozku". Mikrobiom, neboli komunita mikroorganismů žijících ve střevech, hraje klíčovou roli v imunitní funkci, duševním zdraví a celkové pohodě. To platí stejně pro zvířata jako pro lidi.

Holistický, celostní přístup:
Existuje tendence používat přírodní a celistvé složky v krmivech pro zvířata. Složky jako dýně, řepná dužina a bobule se začleňují pro jejich obsah vlákniny a další prospěšné vlastnosti.

Probiotika a prebiotika:
Stejně jako se staly populárními v lidské výživě, probiotika (prospěšné bakterie) a prebiotika (potraviny, které tyto bakterie živí) se stávají standardními složkami v prémiových krmivech pro zvířata.

Bezobilné a s omezeným množstvím složek:
Ačkoliv bezobilné diety byly v poslední době pod lupou, vzešly z myšlenky snížit potenciální alergeny a poskytnout jednodušší, snáze stravitelné složky pro zvířata. Zde je důraz na snadnější a hladší trávení pro mazlíčky.

Kostní vývar:
Kdysi základem v lidských předků, kostní vývar zažil obrození jak pro lidskou, tak pro zvířecí spotřebu. Bohatý na kolagen a aminokyseliny je považován za podporu zdraví střevního povrchu.

Funkční potraviny a doplňky:
Mimo základní výživy je rostoucí zájem o potraviny a doplňky, které poskytují konkrétní zdravotní výhody. To zahrnuje bylinky, omega-3 mastné kyseliny a další složky, které mohou podporovat střevní zdraví.

Transparentnost a výzkum:
Majitelé zvířat se stávají více vzdělanými a náročnými ohledně toho, co je v krmivu jejich zvířete. To vedlo k požadavku na transparentnost od výrobců krmiva pro zvířata, stejně jako ke zvýšení výzkumu kolem pet výživy.

Personalizovaná výživa pro zvířata:
S uznáním, že každé zvíře je jedinečné, je rostoucí trend směrem k personalizované výživě pro zvířata. To může zahrnovat krmivo smíchané na míru nebo přidání konkrétních doplňků, jako je střevní budovatel, pro řešení individuálních potřeb.

Vzdělání a povědomí:
Jak majitelé zvířat získávají více znalostí o důležitosti střevního zdraví, je větší poptávka po produktech, které cíleně podporují tento aspekt pohody zvířete.

Moderní trend v pet výživě zdůrazňuje holistický přístup ke zdraví, kde střevní zdraví je základním komponentem. "Bowel Builder" perfektně zapadá do tohoto rámce, nabízejíc cílenou podporu pro jeden z nejdůležitějších systémů v těle zvířete.

Složení: mrkev, celer, řepa, pastyňák, petržel, kapusta, špenát, dýně.
 
Analytické znaky:

 • Hrubý protein: 25%
 • Hrubé oleje a tuky: 3%
 • Vlhkost: 5%
 • Vláknina: 67%
   
  Doplňkové krmivo pro psy. Skladujte v suchu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: