BOHEMIA WILD Skin Powder 500g

HPF-41625
Neohodnoceno

SKIN BOWEL BUILDER vylaďte si krmnou dávku jak po chuťové tak nutriční stránce. Doporučujeme přidávat pro zlepšení srsti a podporu zdravé kůže.

Představujeme BOHEMIA WILD Powder, revoluční "Bowel Builder" pro dokonalou úpravu krmné dávky vašeho domácího mazlíčka. Tento inovativní produkt je ztělesněním moderního trendu v pet výživě, který klade důraz na klíčový význam střevního zdraví. Střevo není jen centrem trávícího systému, ale hraje zásadní roli i v celkové pohodě a imunitě vašeho čtyřnohého přítele.

BOHEMIA WILD Powder je navržen tak, aby harmonicky doplnil a vylepšil stravu vašeho psa či kočky, posílil její chuťové kvality a zároveň přinesl výrazné nutriční benefity. Tento prášek jednoduše vmíchejte do běžného krmiva a sledujte, jak se miska vašeho miláčka stane neodolatelným gurmánským zážitkem.

S BOHEMIA WILD Powder získává váš chlupáč:

 • Podporu střevního zdraví: Pomáhá udržovat zdravou střevní flóru a podporuje efektivní trávení.
 • Nutriční vyváženost: Díky vysoce kvalitním ingrediencím přispívá prášek k optimálnímu příjmu vitamínů a minerálů.
 • Chuťovou atraktivitu: Zlepšuje chuť krmiva, čímž podporuje pravidelný příjem potravy i u těch nejvybíravějších jedinců.
 • Celkovou pohodu: Příznivě ovlivňuje imunitní systém a přispívá ke zdravému vzhledu srsti a pokožky.

Nezapomínejte, že zdravé střevo znamená zdravého a šťastného psa. S BOHEMIA WILD Powder poskytnete svému miláčkovi nejen to nejlepší z hlediska výživy, ale také zvýšíte jeho životní energii a vitalitu. Vylepšete jejich stravu a dopřejte jim dlouhý a zdravý život plný radosti.

 • (>5 ks) Externí sklad
  Můžeme doručit do: 26/7/2024
275 Kč
Kategorie: Doplňky stravy pro psy
Stáří psa: štěně, dospělý pes, senior
Gramáž: 500 g
Velikost psa: malá plemena, střední plemena, velká a obří plemena
Zaměření: srst a kůže
Dárek zdarma
Dárek pro Vás
ke každé objednávce
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
při objednání nad 1599,-
Doručení do 3 dnů
Doručení do 3 dnů
u zboží, které je SKLADEM
Široký výběr výdejních míst
Široký výběr výdejních míst
Zásilkovna, PPL, WE|DO či Balíkovna
 

SKIN BOWEL BUILDER vylaďte si krmnou dávku jak po chuťové tak nutriční stránce. Doporučujeme přidávat pro zlepšení srsti a podporu zdravé kůže.

Dávkování: 

 • plemena do 15kg v dospělosti: 1 čajová lžička do krmiva.
 • plemena nad 15kg v dospělosti: 1 polívková lžíce do krmiva.

"Bowel Builder" zapadá do moderního trendu v pet výživě, který zdůrazňuje význam střevního zdraví nejen pro trávení, ale také pro celkovou pohodu. Jak to souvisí s aktuálními trendy:

Zaměření na střevní zdraví:
Poslední roky přinesly rostoucí pochopení střev jako "druhého mozku". Mikrobiom, neboli komunita mikroorganismů žijících ve střevech, hraje klíčovou roli v imunitní funkci, duševním zdraví a celkové pohodě. To platí stejně pro zvířata jako pro lidi.

Holistický, celostní přístup:
Existuje tendence používat přírodní a celistvé složky v krmivech pro zvířata. Složky jako dýně, řepná dužina a bobule se začleňují pro jejich obsah vlákniny a další prospěšné vlastnosti.

Probiotika a prebiotika:
Stejně jako se staly populárními v lidské výživě, probiotika (prospěšné bakterie) a prebiotika (potraviny, které tyto bakterie živí) se stávají standardními složkami v prémiových krmivech pro zvířata.

Bezobilné a s omezeným množstvím složek:
Ačkoliv bezobilné diety byly v poslední době pod lupou, vzešly z myšlenky snížit potenciální alergeny a poskytnout jednodušší, snáze stravitelné složky pro zvířata. Zde je důraz na snadnější a hladší trávení pro mazlíčky.

Kostní vývar:
Kdysi základem v lidských předků, kostní vývar zažil obrození jak pro lidskou, tak pro zvířecí spotřebu. Bohatý na kolagen a aminokyseliny je považován za podporu zdraví střevního povrchu.

Funkční potraviny a doplňky:
Mimo základní výživy je rostoucí zájem o potraviny a doplňky, které poskytují konkrétní zdravotní výhody. To zahrnuje bylinky, omega-3 mastné kyseliny a další složky, které mohou podporovat střevní zdraví.

Transparentnost a výzkum:
Majitelé zvířat se stávají více vzdělanými a náročnými ohledně toho, co je v krmivu jejich zvířete. To vedlo k požadavku na transparentnost od výrobců krmiva pro zvířata, stejně jako ke zvýšení výzkumu kolem pet výživy.

Personalizovaná výživa pro zvířata:
S uznáním, že každé zvíře je jedinečné, je rostoucí trend směrem k personalizované výživě pro zvířata. To může zahrnovat krmivo smíchané na míru nebo přidání konkrétních doplňků, jako je střevní budovatel, pro řešení individuálních potřeb.

Vzdělání a povědomí:
Jak majitelé zvířat získávají více znalostí o důležitosti střevního zdraví, je větší poptávka po produktech, které cíleně podporují tento aspekt pohody zvířete.

Moderní trend v pet výživě zdůrazňuje holistický přístup ke zdraví, kde střevní zdraví je základním komponentem. "Bowel Builder" perfektně zapadá do tohoto rámce, nabízejíc cílenou podporu pro jeden z nejdůležitějších systémů v těle zvířete.

Složení: sezónní ryby, bylinky.
 
Analytické znaky:

 • Hrubý protein: 70%
 • Hrubé oleje a tuky: 20%
 • Vlhkost: 5%
 • Hrubý popel: 5% 

   Doplňkové krmivo pro psy. Skladujte v suchu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: